A büntető előtti pillanatok.

Horváth Krisztián értékesíti a tizenegyest.

Kasinszky parádés gólja

Vége a találkozónak. Budafoki LC    0 - 2   Ikarus BSE

Meglepetésre egy gyors góllal indult a találkozó. Kasinszky Istvánt rántották le a tizenhatoson belül. A büntetőt pedig az 5. percben Horváth Krisztián magabiztosan értékesítette.
Az első 20 percben az történt a pályán, amit az Ikarus szeretett volna. A Budafok inkább a félidő második felében kezdett éledezni, de olyannyira, hogy a 25. percben Lukács Levente emelése után még a budafoki borospincékben is gólt kiabáltak. A játékvezető azonban úgy ítélte meg, hogy a gólvonal elől sikerült kivágni a labdát a vendégeknek.

A meg nem adott találat után kiegyenlített volt a mérkőzés, a Budafok próbált tenni az egyenlítésért, és a szünetre, úgy mehettek a csapatok, hogy a második félidőben bármi lehet, és annak az ellenkezője is.

Nem záporoztak a kapura lövések. Az Ikarus biztos védekezésből kiindulva kontrákra játszott a második negyvenöt perc elején, bár ellentámadásaik nem hoztak helyzeteket, de érezhetően komoly veszélyt rejtegettek magukban.
Az 57. percben emberhátrányba került a hátrányban lévő Budafok. Balla Zsolt kapta meg második sárga lapja után a pirost, egy az Ikarus kispadja előtt elkövetett szabálytalanság után.

Miután Balla Zsolt leballagott a pályáról, a szabadrúgás is veszélyes volt. A beívelt labdát Picikász Vaszilisz közelről becsúszva tehette kapura, de Berhidai Zoltán végül fölszedte a játékszert.
A Budafok nem játszott rosszul 10 emberrel, de csak óvatosan vállalt kockázatot, 1-0-s állásnál nem ment fejjel a falnak a csapat, így is eljutott néhány szögletig, illetve egy komolyabb lehetőségig.
A 75. percben Gamal Richárd 13 méterről leadott lövésébe, ha Balogh Bence nem csúszik bele, akkor már 1-1 lett volna az állás.

A mérkőzés hajrájában jobban kinyíltak a hazaiak, és egy kontrából ezt használta ki Kasinszky István, aki a 92. percben parádésan emelt a hálóba. 0-2

A gól után még Kévés Szabolcsot (Budafok) is kiállította a játékvezető, de ennek a ténynek már nem volt jelentősége ennek a mérkőzésnek a szempontjából.

A mérkőzés legjobbja a PestiFoci szerint Kasinszky István lett.

Összehozott egy tizenegyest, gólt szerzett, és ismét megbizható pontja volt csapatának. Sok szabadrúgást sikerült kiharcolnia, általában jól jött ki a párharcokból a támadó.

VÉLEMÉNYEK:

Schróth Lajos (a Budafoki LC vezetőedzője): - A korán bekapott gól meghatározta az egész játéknak a képét. Később érdekes helyzetből ítélte meg a gólba tartó labdánkat az asszisztens, inkább ne foglalt volna állást. Egyértelműen benn volt a kapuban a labda.

Sokat tettünk az egyenlítésért, de a kiállításokról inkább már nem is mondanék semmit.

Krampek Nándor (az Ikarus BSE vezetőedzője): - Nem volt szép meccs, de most a 3 pont volt a lényeg. Nem játszottunk jól, de megvan a őszi dobogós helyezésünk.

forrás : pestifoci