22 Détári       19 Fekete     78.be
88 Hajsz       15 Gyertyán
16 Szeles       20 Kazár
19 Kiss R.       6 Juhász

6. perc : Szigeti jobbról beadott labdáját Baranyi a kapu közepén álló Ivanics kezébe fejelte.

18. perc : Baloldali FFC szöglet. Kőszegi érkezik és fölé fejel.

11. perc : Ivanics hatalmas kirúgását Kasinszky megcsúsztatja a védők mögé, Nagy D. rástartolt a megjátszott labdára , majd nyugodtan a hosszú sarokba emelt félmagasan a kapus felett.

FFC 0 - 1 Ikarus BSE

17. perc : Balló egy keresztbelőtt labdát kapásból a rövid felső fölé rúgta.

22. perc : Marosfalvi szabadrúgása a jobb oldali tizenhatostól Ivanics kezébe landolt.

28. perc : Szabó P. jobb oldalról beadott labdája Horváth K. fejéről a vert kapus mellett nem talál hálót.

33. perc : Szabó G. 30 méterről kínálja meg Ivanicsot , de a kapus a helyén volt.

35. perc : FFC szöglet.Óriási kavarodás a kapu előtt. A visszagurított labdát a hazai játékos kevéssel a kapu fölé rúgta.

36. perc : Szabó szabadrúgását Ivanics bravúrral hárítja.

38. perc : Egy átszálló labdát a jobboldalon Szigeti leveszi, tol egyet a játékszeren befelé, majd ballal kilövi a jobb felsőt.

FFC 1 - 1 Ikarus BSE

39. perc: Molnár egyéni alakítása után 25-ről a felsőlécet találja el, de a legjobbkor érkező Horváth K. kettő méterről a hálóba fejel.

FFC 1 - 2 Ikarus BSE

44. perc : Az FFC kapusa reklamálásért sárgát kapott.

FÉLIDŐ

51. perc :Két hazai szöglet után egy bedobás következett.  A tizenhatos sarkáról  Németh E. az Ikarus hálójába talált.

FFC 2 - 2 Ikarus BSE

55. perc : Baloldali szabadrúgás.  Mátyus János öt méterről megszerzi a vezetést az FFC-nek

FFC 3 - 2 Ikarus BSE

56. perc : Baranyi sárga lapott kapott mezrángatásárt.

60. perc : Nagy D. Molnárt ugratja ki aki 18 méterről Mátyust megkerülve fél méterre fölé lőtt.

70. perc : A kapus szabálytalankodása végett ( volt már sárgája a 44. percben ) saját maga is elhagyta a kaput , gondolván , hogy megkapja a másodikat, de nem lett belőle semi.  Horváth K. értékesített tizenegyesével viszont visszajött az Ikarus a meccsbe.

FFC 3 - 3 Ikarus BSE

71. perc : Balogh B. sárga lapos lett mezhúzásért.

73. perc: Balló az ötösön belűl elpöcköli a labdát, Ivanics már nem tudta lereagálni és gólt kapott belőle.

FFC - 4 - 3 Ikarus BSE

74. perc : Az FFC játékosai Mátyus J. vezényletével óriási hangorkánnal a bírót, és főleg az egyes asszisztensét látták el anyáknapi jókívánságokkal. Harmath asszisztens kihívta Király játékvezetőt az oldalvonalhoz, hogy elmondja a ráüvöltött sérelmeket. Az Ikarus kispad előtt csak annyit lehetett hallani a játéktötőtől , hogy Ő nem hallott semit.

84. perc : Szabó sárgát kap mezrángatásért. A szabdrúgás után Nagy D. úgy keresztbe lövi a labdát , hogy sem támadót, sem védőt nem érintve suhan el a kapu torka előtt.

92. perc : A 68. percben beállt Vágó három játékoson is átpréselte magát a balszélen , de a beadására a kapus kivetődött , és biztosan magához szorította az ötösre belőtt labdát.

93. perc : Vége a mérkőzésnek