3 Fisi       65.be 10 Kasinszky 84.     65.be
            13 Vágó       56.be
            18 Steurer       88.be

IKARUS BSE 4 - 2 HEGYVIDÉK UFC GERZO KFT

A mai napra tervezett hat pontból az első három már meg is volt. Este hét óráig kellett várni a felnőttek fellépésére a Könyves Kálmán úton található, nem igazán remek talajjal rendelkező Siketek sporttelepén található műfüves pályáján való megmérettetésre.

Az őszi második fordulóban otthon az 59. percben Szabó Pál, valamint Molnár István 74. percben megszerzett góljaikkal gyűjtöttük be a három pontot. Fél órán keresztül kóstolgattuk egymást , igaz hogy nálunk volt többet a labda , és mezőnyfölényben is voltunk , de Bajzik mester legénysége keményen ellenállt , ami végül, is meghozta számukra az esélyt a vezetésre merthogy a büntető területen belűl hibáztunk , és a vendáglátóink pedig Sztranyovszky Gábor révén értékesített büntetővel megszerzték a vezetést a 31. percben . 0 - 1

Még le sem ült a Hegyvidéki kispad vissza a helyére , hogy kényelembe helyezze magát a vezetés tudatában Nagy Dani több védő beforgatása után Fitos Bence elé tálalt aki 10 méterről kilőve a jobb alsót visszahozta a meccsbe csapatunkat . 1 - 1

A félidőben Fekete István állt be Bata helyére , és amíg a védő kereste a korábbi ellenfelét Fekete kihasználva a lehetőséget a második félidőt jelző sípszó után 40 másodperccel ár vezetéshez is juttatta a csapatunkat. 1 - 2 Nézd meg hogyan is csinálta !

Az 56. percben Vágó , Molnárt váltotta , és még jobban felgyorsítva és színezve a játékot, a továbbiakban is megtartottuk a mezőnyfölényünket. A Hegyvidék kapusának köszönhetően sajnos nem találtunk a hálóba egészen a mérkőzés lefújása előtti 8 percig..

Elérkezett az az időpont ( 65. perc ) amikor az edzői stáb úgy döntött , hogy Kasinszkynak be kell menni a véghajrára, azzal a céllal, hogy megtartsa a középpályán a labdát, és ha úgy alakul akkor indítson támadást. Alig telt el öt perc, Ivanics beállítása után ( 79. perc ) , hogy még stabilabb legyen friss erővel a középpályás sorunk , a két csere játékos összjátéka után Ivanics harcosságának köszönhetően és Kasinszky István szinte menetrendszerinti pontos érkezése a 84. percben az ötös vonalára, gólt eredményezett . 1 - 3.

Ezt követően volt még egy gólunk , de les állás végett anulálta a találatot Dancs sporttárs, Milavecz asszisztens zázlójára tekintve .Történt ugyanis , hogy Vágó jobbról ellőtt bombáját a Hegyvidék kapusa Nándori Márton kiütötte Horváth elé a labdát , aki a kapuval szemben két védővel a nyakán a baloldali ötös sarkára érkező Ivanics elé tudta rúgni a labdát, aki be is passzolta a hálóba , de !!!! A mérkőzés hátralévő idejében a Hegyvidék már már feledata a meccset , csapatunk pedig nagyon tudatosan a labdát járatva, a plussz kettő percben is megtartotta a játékszert. Megérdemelten hoztuk el a három pontot.