18 Steurer       46.be 4 Morócza
20 Baumann   88.   72.be 19 Gellert
23 Zombori         3 Bencze
            8 Zöld

7. perc Borgulyát buktatják a tizenhatoson belűl .A büntetőt Horváth Krisztián értékesíti.

A büntető előtti pillanatok videón

20. perc : Tóth T. húszméterről elvégzett szabadrúgása a bal felső mellett , felett hagyja el a játékteret.

22. perc : Vörös a baloldali ötös sarkáról lövi el a labdát, de Helyovszki a helyén volt.

31. perc : Vágó a középpályán megszerzett labdát a kaputól ötven méterre ellövi a nagyon kinn álló kapus fölött , de a jobb kapufa mellett mintegy fél méterrel esett le a játékszer.

A harmicadik perctől kezdve rengeteg szabálytalánság történt . Balogh volt szerencsénkre csak az egyedüli vesztesünk,  aki helyett a második félidőre Steurer állt be. .

48. perc : Kasinszky Molnárt ugratja a jobb oldalon,  de a csatárunk egy kicsit kisodródva az oldalhálót találja el.

54. perc : Vörös 25 méterre a kapunktól lövésre szánja el magát, de kaput nem talál.

64. perc : Nagy Dániel talán lesen talán nem,  de behúzták , és félbeszakadt a támadásunk.

67. perc : Molnár helyet Fekete lép pályára.

68. perc : Borgulya a 16-os sarkánál , meg akarta tréfálni Áncsán kapust ,de sajnos egy az egybe a kezébe lövi a labdát.

71. perc : Lengyel Attilát a RAFC technikai vezetőjét folyamatos reklamálás végett elküldte a kispadtól Gelb játákvezető.

72. perc : Az U19-es játékosunk váltotta Vágót, és rögtön inden megilletődés nélkül kapura tör. A fiatalos lendülettel meginduló játékosunk, rögtön  le is tesztelte a RAFC kapusát. A jobb alső sarokba taró labdát szögletre tolja ki a hálóőr.

78. perc : Vörös a kaputól öt méterre szabadon fejel , de Hmelyovszki a helyzet magaslatán.

93. perc : A RAFC a mérkőzés utolsó percében egy fejes góllal Gálosi révén ikszre tudni hozni a rangadót.